2022-11-07

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Biblioteki, z radością informujemy o wprowadzonych udogodnieniach związanych z korzystaniem z pokoi pracy indywidualnej i grupowej.

Przygotowaliśmy dla Państwa kalendarz online, dzięki któremu można bez wychodzenia z domu zarezerwowaćsamodzielnie zarówno pokoje pracy grupowej, jak i indywidualnej.

Kalendarz znajduje się w zakładce Usługi/rezerwacja pokoi nauki i aktywny będzie od 14 listopada 2022 r. od godziny 10:00.

Poniżej przedstawiamy nowe zasady rezerwowania pokoi.

1. Rezerwacji podlegają wszystkie pokoje:
    - pracy indywidualnej (A1, A2, A3 i A6) - dla 1-2 osób;
    - pracy grupowej (A4 i A5) - dla 3-6 osób.

2. Rezerwacji można dokonać z minimum jednodniowym wyprzedzeniem i maksymalnie 7 dni wcześniej.

3. Jedna osoba może zrobić 4 rezerwacje na najbliższe 7 dni.

4. Maksymalny czas trwania jednej rezerwacji wynosi 3 godziny.

5. Aby zarezerwować pokój, należy wpisać numer albumu/karty bibliotecznej.

Pamiętaj!

Klucz do pokoju należy odebrać w przeciągu 15 minut od wybranego poczatku rezerwacji. W przeciwnym razie pokój zostanie udostępniony kolejnym chętnym. Przed rezerwacją dobrze jest sprawdzić aktualne godziny pracy Biblioteki, a korzystając z pokoju nauki, należy przestrzegać Regulaminu.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zapewnią jeszcze przyjemniejsze korzystanie z naszej Strefy Nauki. Zapraszamy!

Głosowanie