2023-03-30

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,

który odbędzie się 31 marca bieżącego roku.

W tym roku, po raz pierwszy od czterech lat, zapraszamy w nasze skromne mury.

Biblioteka ponownie otwiera się na zwiedzających.

To doskonała okazja, aby zobaczyć niedostępne na co dzień zakamarki naszej Książnicy.

Będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Kostkiem – maskotką Biblioteki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z rejestracji na to wydarzenie (zapisy trwają do czwartku 30 marca 2023 r. do północy):

Poza tym impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach:

• w budynku Collegium Biomedicum (ul. Dębinki 1, Gdańsk),

• na Wydziale Farmaceutycznym (al. Hallera 107, Gdańsk),

W Collegium Biomedicum do dyspozycji zwiedzających będzie ponad 30 stoisk z pokazami i warsztatami.

Będzie można również posłuchać ciekawych wykładów oraz wziąć udział w quizach i eksperymentach.

Na Wydziale Farmaceutycznym do dyspozycji uczestników będą stoiska poświęcone m.in. produkcji leków, zastosowaniu druku 3D w farmacji czy suplementacji diety.

Jest to już trzecia odsłona imprezy, która rokrocznie odbywa się na naszej Uczelni już od 2011 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich lat:

Serdecznie zapraszamy!

Głosowanie